Nie ma dwóch takich osób, dwóch takich samych historii. Pomimo tej samej diagnozy, potrzeby osób różnią się. Staramy się wychodzić na przeciw tym potrzebom oferując zróżnicowane usługi, w różnych cenach. 

 

Zastanawiasz się co wybrać dla siebie? Zapraszamy

do lektury!

 

 

Z psychoterapii indywidualnej z psychoterapeutą posiadającym wiedzę o neuroatypowości skorzystasz najbardziej jeśli masz diagnozę ADHD lub podejrzewasz u siebie ADHD, ale także doświadczasz lęku, nasilonego napięcia, depresji, obniżonego nastroju, trudności w zakresie interpersonalnym czy w zakresie odżywiania. Psychoterapia będzie dobrym wyborem, jeśli próbowałeś już innych form wsparcia lub samopomocy, ale miałeś trudności z wprowadzeniem zmian, które nie były możliwe do rozwiązania w zakresie danych form. Psychoterapia to także przestrzeń, w którym możesz poznać siebie, swoje schematy funkcjonowania, rozwinąć się. W trakcie psychoterapii mogą zawrzeć się także elementy psychoedukacji ADHD, treningu umiejętności czy coachingu. Psychoterapia indywidualna gwarantuje ci pełną uwagę psychoterapeuty, a czas jej trwania ustalany jest indywidualnie w trakcie konsultacji.  

 

 

 

 

 

 

 

Psychoedukacja indywidualna to także  forma, w której psycholog będzie miał dla Ciebie 100% swojej uwagi podczas sesji. Tematy poruszane w trakcie psychoedukacji indywidualnej są także w znacznym stopniu ustalane indywidualnie, choć pozostają w szeroko rozumianym zakresie  neuroróznorodności i jej wpływu na Twoje życie. W trakcie psychoedukacji poznasz i przećwiczysz strategie mogące pomóc Ci w radzeniu sobie z objawami, lepiej poznasz i zrozumiesz siebie, dowiesz się sprawdzonych, naukowych informacji na temat ADHD i neuroróżnorodności. Psychoedukacja może być zarówno pierwszym krokiem po otrzymaniu diagnozy, jak i ścieżką rozwojową w dalszym czasie, także po psychoterapii lub w jej trakcie. Z psychoedukacji skorzystać najbardziej jeśli masz gotowość do uczenia się nowych rzeczy i masz przestrzeń na krótkie zobowiązanie - w trakcie psychoedukacji momentami możesz czuć się jak na treningu czy interaktywnym szkoleniu, a całość zamyka się w 3-5 spotkaniach.  

 

 

 

 

 

 

Z psychoedukacji w małych grupach, skorzystasz najbardziej, jeśli gotowość do udziału w cyklu 8-10 spotkań i zależy Ci na poznaniu popartych naukowo faktów dot. ADHD, masz gotowość do poznawania strategii radzenia sobie z objawami. Skorzystasz z grupy także, jeśli chętnie poznajesz perspektywę innych osób i lubisz słuchać, że inni mają tak samo jak Ty. Prowadzące grupę są uważne na potrzeby grupy w zakresie stylów uczenia się, ale program mogą dostosowywać jedynie w ograniczonym zakresie.  

 

 

 

 

 

 

Warsztaty to spotkania w małych grupach, trwające kilka godzin, poświęcone jednemu konkretnemu tematowi. Najbardziej z tej formy skorzystasz jeśli chcesz dowiedzieć się konkretnych informacji lub przećwiczyć konkretne umiejętności - w ramach pracy własnej lub w parach. 

 

 

Z coachingu ADHD najbardziej skorzystasz, jeśli chcesz pracować nad wdrożeniem konkretnych strategii w konkretnych obszarach życia. Podobnie jak w psychoedukacji i psychoterapii, otrzymasz wiedzę i poznasz siebie, będziesz jednak miał wiele przestrzeni na testowanie i opracowywanie konkretnych strategii w drodze do wybranego celu. Coaching to spotkania raz w tygodniu przez okres minimum dwóch miesięcy.  

 

Rozumiemy potrzeby neuroatypowych mózgów. 
Tworzymy przestrzeń rozwoju dla wyjątkowych umysłów.

Regulamin

Polityka Prywatności

+48 570667268

więcej

więcej

więcej