Umów bezpłatną konsultację kwalifikacyjną

więcej

więcej

więcej

+48 570667268

Polityka Prywatności

Regulamin

Rozumiemy potrzeby neuroatypowych mózgów. 

Tworzymy przestrzeń rozwoju dla wyjątkowych umysłów.

więcej

Nie ma dwóch takich osób, dwóch takich samych historii. Pomimo tej samej diagnozy, potrzeby osób różnią się. Staramy się wychodzić na przeciw tym potrzebom oferując zróżnicowane usługi, w różnych cenach. 

 

Zastanawiasz się co wybrać dla siebie? Zapraszamy

do lektury!

 

 

Z psychoterapii indywidualnej z psychoterapeutą posiadającym wiedzę o neuroatypowości skorzystasz najbardziej jeśli masz diagnozę ADHD lub podejrzewasz u siebie ADHD, ale także doświadczasz lęku, nasilonego napięcia, depresji, obniżonego nastroju, trudności w zakresie interpersonalnym czy w zakresie odżywiania. Psychoterapia będzie dobrym wyborem, jeśli próbowałeś już innych form wsparcia lub samopomocy, ale miałeś trudności z wprowadzeniem zmian, które nie były możliwe do rozwiązania w zakresie danych form. Psychoterapia to także przestrzeń, w którym możesz poznać siebie, swoje schematy funkcjonowania, rozwinąć się. W trakcie psychoterapii mogą zawrzeć się także elementy psychoedukacji ADHD, treningu umiejętności czy coachingu. Psychoterapia indywidualna gwarantuje ci pełną uwagę psychoterapeuty, a czas jej trwania ustalany jest indywidualnie w trakcie konsultacji.  

 

 

 

 

Psychoedukacja indywidualna to także  forma, w której psycholog będzie miał dla Ciebie 100% swojej uwagi podczas sesji. Tematy poruszane w trakcie psychoedukacji indywidualnej są także w znacznym stopniu ustalane indywidualnie, choć pozostają w szeroko rozumianym zakresie  neuroróznorodności i jej wpływu na Twoje życie. W trakcie psychoedukacji poznasz i przećwiczysz strategie mogące pomóc Ci w radzeniu sobie z objawami, lepiej poznasz i zrozumiesz siebie, dowiesz się sprawdzonych, naukowych informacji na temat ADHD i neuroróżnorodności. Psychoedukacja może być zarówno pierwszym krokiem po otrzymaniu diagnozy, jak i ścieżką rozwojową w dalszym czasie, także po psychoterapii lub w jej trakcie. Z psychoedukacji skorzystać najbardziej jeśli masz gotowość do uczenia się nowych rzeczy i masz przestrzeń na krótkie zobowiązanie - w trakcie psychoedukacji momentami możesz czuć się jak na treningu czy interaktywnym szkoleniu, a całość zamyka się w 3-5 spotkaniach.  

 

 

 

 

Z psychoedukacji w małych grupach, skorzystasz najbardziej, jeśli gotowość do udziału w cyklu 8-10 spotkań i zależy Ci na poznaniu popartych naukowo faktów dot. ADHD, masz gotowość do poznawania strategii radzenia sobie z objawami. Skorzystasz z grupy także, jeśli chętnie poznajesz perspektywę innych osób i lubisz słuchać, że inni mają tak samo jak Ty. Prowadzące grupę są uważne na potrzeby grupy w zakresie stylów uczenia się, ale program mogą dostosowywać jedynie w ograniczonym zakresie.  

 

 

 

 

 

Warsztaty to spotkania w małych grupach, trwające kilka godzin, poświęcone jednemu konkretnemu tematowi. Najbardziej z tej formy skorzystasz jeśli chcesz dowiedzieć się konkretnych informacji lub przećwiczyć konkretne umiejętności - w ramach pracy własnej lub w parach. 

 

 

 

 

 

Z coachingu ADHD najbardziej skorzystasz, jeśli chcesz pracować nad wdrożeniem konkretnych strategii w konkretnych obszarach życia. Podobnie jak w psychoedukacji i psychoterapii, otrzymasz wiedzę i poznasz siebie, będziesz jednak miał wiele przestrzeni na testowanie i opracowywanie konkretnych strategii w drodze do wybranego celu. Coaching to spotkania raz w tygodniu przez okres minimum dwóch miesięcy.