Umów bezpłatną konsultację kwalifikacyjną

+48 570667268

Magdalena Kapała

psychoedukacja dorosłych, w Warszawie i online

 

Psycholog. Pracuje z osobami dorosłymi. W Psychoterra Cognita prowadzi konsultacje, spotkania wsparciowe oraz sesje psychoedukacyjne. 

 

Uwielbiam czytać, szczególnie poezję. Relaksuję się przy malowaniu oraz fotografii. Ważny jest dla mnie kontakt z ciałem, dlatego praktykuję jogę oraz techniki relaksacyjne takie jak np. mindfulness.

 

Jak pracuję? 

Stosuje podejścia skoncentrowane na rozwiązaniach oraz dialog motywujący, które pomagają odkryć już istniejące zasoby i możliwości. Korzysta też z techniki focusingu, która pozwala głębiej eksplorować wewnętrzne doświadczenia i emocje poprzez uwrażliwienie się na sygnały wysyłane przez ciało. Wdraża też proste techniki relaksacyjne i oddechowe, które są pomocne w uspokajaniu umysłu i ciała, szczególnie w stresujących okolicznościach

 

W mojej pracy dbam o...   

Uważność na drugiego człowieka. Podczas spotkań staram się tworzyć ciepłą i uważną atmosferę, w której każde uczucie i doświadczenie jest traktowane z szacunkiem.

 

Wykształcenie 

  • Psychologia, specjalność Psychologia kliniczna i zdrowia (Uniwersytet SWPS)
  • od września 2024 - Szkoła psychoterapii w Ośrodku Intra

 

Szkolenia 

  • Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach - I stopień
  • Dialog motywujący

 

Doświadczenie 

W gabinecie psychologicznym wspieram osoby będące w kryzysie oraz tych, którzy potrzebują odnaleźć swoje zasoby, aby wieść szczęśliwsze i bardziej satysfakcjonujące życie

 

Dobre praktyki 

terapia własna

superwizja

 

 

 

.

Polityka Prywatności

Regulamin