Umów bezpłatną konsultację kwalifikacyjną

+48 570667268

Na wszelkie pytania odpowie nasz COO, Wojtek Rostworowski:

wojtek@psychoterracognita.pl

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres: wojtek@psychoterracognita.pl

Odpowiemy na wybrane, kompletne zgłoszenia.

Polityka Prywatności

Regulamin

Chcesz mieć realny wpływ

na jakość

życia osób

z ADHD i ASD?

Pracuj z nami!

Praca w naszym zespole to:

Wartości

Łączą nas wartości: akceptacja, ciekawość

wiedza, relacje.

Sprawdzone metody

Murem stoimy za wiedzą

i nauką, ale wiedzą i nauką

z ludzką twarzą. Razem się uczymy, wymieniamy się wiedzą i świętujemy nasze sukcesy.

Etyka

Nasi psychoterapeuci są przestrzegają kodeksu etyki zawodowej. Oferujemy regularne superwizje zespołu.

Wzajemne wsparcie

Zależy nam, aby każda osoba w naszym zespole

z radością myślała o pracy. Jesteśmy gotowe dawać sobie wsparcie, ale i śmiać się i żartować:)

Obecnie mamy miejsca dla:

Psychoterapeuta / Psychoterapeutka osób dorosłych z ADHD  (2 miejsca)a

Ważne! W naszej Pracowni specjalizujemy się w pracy z dorosłymi osobami neuroatypowumi (ADHD, ASD), aplikuj tylko jeśli naprawdę chcesz rozwijać się w tej specjalizacji, jesteś gotowa/y doszkalać się, uczestniczyć w naszych spotkaniach i przyjmować feedback.

Psychoterapeuta / Psychoterapeutka

Twój zakres obowiązków:

Prowadzenie psychoterapii indywidualnej osób dorosłych z ADHD i/lub w spektrum autyzmu w zakresie różnorodnych trudności i zaburzeń psychologicznych

Oferujemy:

  • rozwój w zakresie pracy z neuroatypowością w ramach wykwalifikowanego zespołu
  • uczciwe, zrelatywizowane do doświadczenia (także w pracy z osobami neuroatypowymi) wynagrodzenie w oparciu o umowę B2B
  • regularną superwizję grupową z certyfikowanym superwizorem (PTTPB)
  • pracę w komfortowo urządzonym gabinecie w Warszawie (klimatyzacja, lampy dezynfekujące uvc, biblioteczka, kawa, herbata itp.)
  • opiekę wirtualnej recepcji, w tym zautomatyzowany proces zapisów i kontaktu z klientami
  • możliwość pracy całkowicie online
  • uczestnictwo ze zniżką w szkoleniach organizowanych przez Psychoterrę
  • możliwość realizacji własnych pomysłów: np. treningów, szkoleń, grup, psychoedukacji, publikacji itp.

Nasze wymagania:

  •  wykształcenie wyższe w obszarze psychologii
  • ukończenie lub udział (minimum II rok)  w 4-letnim, certyfikowanym szkoleniu psychoterapeutycznym
  • doświadczenie terapii własnej (warunek konieczny!)
  • gotowość do prowadzenia min. 5 Klientów

Punktowane będzie doświadczenie w pracy psychoterapeutycznej, w szczególności z klientem neuroatypowym oraz gotowość do rozwoju w tym zakresie. Dodatkowym atutem będzie szkolenie w zakresie prowadzenia treningów DBT i gotowość do współprowadzenia ich.

To co, spotkamy się w Terra?