Psychoterapeuta Trzeciej Fali

W związku z rozwojem Pracowni poszukujemy do współpracy psychoterapeuty pracującego w nurtach terapii poznawczo-behawioralnej trzeciej fali.

Zapraszamy Cię do współpracy:

  • jeśli jesteś w trakcie całościowego, czteroletniego szkolenia CBT,
  • interesujesz się trzecią falą,
  • masz za sobą lub w najbliższej przyszłości planujesz szkolenia w terapii schematu, ACT, DBT bądź CFT,
  • masz gotowość poddawać swoją pracę regularnej superwizji,
  • chcesz aktywnie uczestniczyć w rozwoju Pracowni, tworzyć materiały, mieć wpływ na media społecznościowe oraz profil rozwoju,
  • jeśli dzielisz z nami wartości, bądź pięknie się różnisz od nas pod tym względem, ale jesteś gotów, gotowa, z otwartością i akceptacją działać we wspólnym celu jakim jest jak najskuteczniejsze wspomaganie ludzi w rozwoju i radzeniu sobie z trudnościami
  • masz doświadczenie psychoterapii własnej,

Co oferujemy?

Pracę w młodym i otwartym zespole, możliwość rozwoju i wdrażania własnych pomysłów, regularną zespołową superwizję u certyfikowanych superwizorów CBT, uczciwą stawkę, piękne trzeciofalowe gabinety;), możliwość korzystania z przepastnej Cognitowej biblioteczki, owoce lub słodkości, kawę z ekspresu. Na przełomie roku planujemy uruchomić regularne szkolenia dla naszego zespołu. Z pewnością nie chcemy, abyś zostawał, zostawała sam, sama zarówno z trudnościami bycia terapeutą, jak i radościami, jakie ta praca niesie.

Czego oczekujemy? Uczestnictwa w naszych superwizjach i zebraniach zespołu, zaangażowania w pracę z klientami, ciekawości ludzi i chęci pogłębiania wiedzy. Po stronie praktycznej: działalności gospodarczej i ubezpieczenia zawodowego OC.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres mailowy: kontakt@psychoterracognita.pl wraz z klauzulą RODO: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Psychoterra Cognita Natalia Pietrulewicz w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.” Zastrzegamy, że odpowiemy na wybrane zgłoszenia.