ul. Targowa 59, lok. 10 Warszawa, Polska
+48 794612364
psychoterracognita@gmail.com

Natalia Pietrulewicz

Skuteczna psychoterapia poznawczo-behawioralna

mgr Natalia Pietrulewicz, założycielka ośrodka 

dobry psycholog WarszawaNazywam się Natalia Pietrulewicz, jestem psychologiem, filozofem, psychoterapeutą i nauczycielką jogi w nurcie dynamic mindfullness. Ukończyłam Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, posiadam dyplom magistra psychologii oraz filozofii. Ukończyłam czteroletnie akredytowane szkolenie w terapii poznawczo-behawioralnej z terapiami III fali, obecnie jestem w trakcie ubiegania się o certyfikat PTTPB.


W mojej pracy szanuję i cenię każdego klienta, jego autonomię, doświadczenia i możliwość decydowania o sobie.

W moim przekonaniu, spotkanie z terapeutą to czas, w którym wspólnie tworzymy przestrzeń na Twoje uczucia, wartości, myśli i plany. Przestrzeń, gdzie możesz otworzyć się na zmianę, tak że staje się ona realna. Moją rolą jest dostarczenie pomocnej wiedzy i umiejętności, ale to Ty jesteś ekspertem od Twojego życia. W gabinecie nie ma ocen czy nakazów – to spotkanie równych sobie ludzi. Zapraszam.


Posiadam doświadczenie w pracy indywidualnej z klientami dorosłymi, we współprowadzeniu treningów umiejętności miękkich, w pracy w środowisku 

 

wielokulturowym oraz w interwencji kryzysowej (także telefonicznej). Przez 5 lat byłam związana z Uniwersytetem Warszawskim jako wykładowca, tutor i ćwiczeniowiec.  Moje artykuły regularnie przeczytasz w czasopismach: „Lepsze życie z cukrzycą” oraz „” i na naszym blogu. 


Ciągle podnoszę moje kwalifikacje – obecnie przygotowuję się do zdobycia certyfikatu terapeuty w nurcie poznawczo-behawioralnym z dialogiem motywującym i terapiami trzeciej fali (zwieńczenie czteroletniego szkolenia akredytowanego przez PTTPB). W swojej pracy wykorzystuję metody oparte na dowodach, głównie: nurt terapii poznawczo-behawioralnej, dialog motywujący i terapie trzeciej fali  (ACT, terapię schematu). Moją pracę poddaję stałej superwizji i opiece doświadczonych superwizorów i psychoterapeutów. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej, Assosiation for Contextual Behavior Science, The Compassionate Mind Foundation.

Doświadczenie zdobywałam prowadząc psychoterapię indywidualną osób dorosłych w poradni Akademii i Emocji i w Centrum Wielokulturowym w Warszawie (głównie w j. angielskim), w Szpitalu Wolskim im. Anny Gostyńskiej w Warszawie (staż w grupie poznawczo-behawioralnej z terapią schematu), jako konsultant linii kryzysowej 116 123, w Ośrodku Wsparcia dla osób z doświadczeniem kryzysu psychicznego, jako trener: w Stowarzyszeniu Pro Humanum i w Fundacji Projekt Starsi.