ul. Tamka 3a, lok. 3, Warszawa, Polska
+48 794612364
psychoterracognita@gmail.com

Natalia Pietrulewicz

dobry psycholog Warszawa

Natalia Pietrulewicz

Jestem psychologiem, filozofem, psychoterapeutą i nauczycielką jogi w nurcie dynamic mindfullness. Od lat przyglądam się zmianom. Wierzę, że są one możliwe także dla Ciebie. 

ZAPISZ SIĘ NA SESJĘ

 Moją rolą jest dostarczenie pomocnej wiedzy i umiejętności, ale to Ty jesteś ekspertem od Twojego życia. W gabinecie nie ma ocen czy nakazów – to spotkanie równych sobie ludzi. Zapraszam.

Z KIM PRACUJĘ?

Pracuję z osobami dorosłymi (od 18 r.ż) doświadczającymi: 
lęku,
zaburzeń osobowości,
depresji,
problemów w relacjach,
złości.

JAK PRACUJĘ?

Pracuję w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej, ze szczególnym uwzględnieniem terapii schematu i CFT. 

Moją pracę poddaję stałej superwizji i opiece doświadczonych superwizorów i psychoterapeutów. W swojej pracy wykorzystuję metody oparte na dowodach, głównie: nurt terapii poznawczo-behawioralnej, dialog motywujący i terapie trzeciej fali (ACT, terapię schematu).

KWALIFIKACJE I SZKOLENIA

Jestem psychoterapeutką poznawczo-behawioralna (certyfikat PTTPB nr 933). 

Poza tym ciągle się szkolę w Polsce i zagranicą. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej, Assosiation for Contextual Behavior Science, The Compassionate Mind Foundation. 

DOŚWIADCZENIE

Doświadczenie zdobywałam prowadząc psychoterapię indywidualną osób dorosłych w poradni Akademii i Emocji i w Centrum Wielokulturowym w Warszawie (głównie w j. angielskim), w Szpitalu Wolskim im. Anny Gostyńskiej w Warszawie (staż w grupie poznawczo-behawioralnej z terapią schematu), jako konsultant linii kryzysowej 116 123, w Ośrodku Wsparcia dla osób z doświadczeniem kryzysu psychicznego, jako trener: w Stowarzyszeniu Pro Humanum i w Fundacji Projekt Starsi.  Przez 5 lat byłam związana z Uniwersytetem Warszawskim jako wykładowca, tutor i ćwiczeniowiec.