ul. Targowa 59, lok. 10 Warszawa, Polska
+48 794612364
psychoterracognita@gmail.com

Agnieszka Lewandowska

Skuteczna psychoterapia poznawczo-behawioralna

Mgr Agnieszka Lewandowska 

Psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny w trakcie certyfikacji, interwent kryzysowy. W Psychoterra Cognita pracuje z osobami zmagającymi się z depresją, obniżonym nastrojem, traumą, doświadczeniem przemocy, zaburzeniami odżywiania, doświadczającymi kryzysu osobistego, problemów w relacjach. Ma doświadczenie w pracy z osobami cierpiącymi z powodu zaburzeń osobowości. 

Nieustannie się szkoli i nabywa nowe umiejętności. Pracowała w Poradni Akademii Motywacji Edukacji, członek Zespołu Pomocy Poszkodowanym, będącym częścią struktur kryzysowych PLL LOT. Ukończyła studium podyplomowe z Interwencji Kryzysowej na Uniwersytecie SWPS. Doświadczenie zdobywała między innymi w Stowarzyszeniu Niebieska Linia, pracując z osobami uwikłanymi w przemoc, w Fundacji Nagle Sami, pracując z osobami w żałobie oraz na Oddziale Zaburzeń Nerwicowych Szpitala MSWiA w Otwocku.

Ma doświadczenie w pracy naukowej i dydaktycznej na poziomie Uniwersyteckim. Przez 5 lat związana była z Uniwersytetem SWPS, jako ćwiczendiowiec i doktorant. 

O jakość swojej pracy dba także dzięki regularnej superwizji, terapii własne i uczestnictwu w treningach rozwojowych. Jej mocną stroną jest to, że zawsze stara się jak najlepiej zrozumieć swoich klientów.