Agnieszka Lewandowska

Agnieszka Lewandowska

Psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny w trakcie certyfikacji, interwent kryzysowy. W pracy z klientami stawia na zrozumienie indywidualnej sytuacji, motywacji i potrzeb każdej osoby – jako podstawę do budowania trwałej zmiany. 

Umów się na spotkanie

Z KIM PRACUJĘ?

W Psychoterra Cognita pracuje z osobami zmagającymi się z depresją, obniżonym nastrojem, osobami doświadczeniem przemocy, zaburzeniami odżywiania, doświadczającymi kryzysu osobistego, problemów w relacjach. Ma doświadczenie w pracy z osobami cierpiącymi z powodu zaburzeń osobowości i z dorosłymi osobami z diagnozą ADHD.

DOŚWIADCZENIE

Ma doświadczenie w pracy naukowej i dydaktycznej na poziomie Uniwersyteckim. Przez 5 lat związana była z Uniwersytetem SWPS, jako ćwiczendiowiec i doktorant. Doświadczenie zdobywała między innymi w Stowarzyszeniu Niebieska Linia, pracując z osobami uwikłanymi w przemoc, w Fundacji Nagle Sami, pracując z osobami w żałobie, w Poradni Akademii Motywacji i Edukacji oraz na Oddziale Zaburzeń Nerwicowych Szpitala MSWiA w Otwocku.

WYKSZTAŁCENIE

Nieustannie się szkoli i nabywa nowe umiejętności. Pracowała w Poradni Akademii Motywacji Edukacji, członek Zespołu Pomocy Poszkodowanym, będącym częścią struktur kryzysowych PLL LOT. Ukończyła studium podyplomowe z Interwencji Kryzysowej na Uniwersytecie SWPS. 

DOBRE PRAKTYKI

O jakość swojej pracy dba także dzięki regularnej superwizji, terapii własnej i uczestnictwu w treningach rozwojowych. Jej mocną stroną jest to, że zawsze stara się jak najlepiej zrozumieć swoich klientów.