ul. Wrzesińska 12 lok.27 Warszawa, Polska
+48 794612364
psychoterracognita@gmail.com

O mnie

 

dobry psycholog Warszawa

Nazywam się Natalia Pietrulewicz, jestem psychologiem, filozofem, psychoterapeutą. Ukończyłam Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, posiadam dyplom magistra psychologii oraz filozofii. Jestem certyfikowanym racjonalnym terapeutą zachowania, obecnie jestem w trakcie certyfikacji w terapii poznawczo-behawioralnej.


W mojej pracy szanuję i cenię każdego klienta, jego autonomię, doświadczenia i możliwość decydowania o sobie. W moim przekonaniu, spotkanie z terapeutą to czas, w którym wspólnie tworzymy przestrzeń na Twoje uczucia, wartości, myśli i plany. Przestrzeń, gdzie możesz otworzyć się na zmianę, tak że staje się ona realna. Moją rolą jest dostarczenie pomocnej wiedzy i umiejętności, ale to Ty jesteś ekspertem od Twojego życia. W gabinecie nie ma ocen czy nakazów – to spotkanie równych sobie ludzi. Zapraszam.


Posiadam doświadczenie w pracy indywidualnej z klientami dorosłymi, we współprowadzeniu treningów umiejętności miękkich, w pracy w środowisku wielokulturowym oraz w interwencji kryzysowej (także telefonicznej). Przez 5 lat byłam związana z Uniwersytetem Warszawskim jako wykładowca, tutor i ćwiczeniowiec. Dziś można mnie spotkać w czasie zajęć w ramach Uniwersytetu Otwartego SGGW, gdzie dzielę się moją pasją do filozofii, jednak zawsze z domieszką praktycznej psychologii. Moje artykuły regularnie przeczytasz w czasopiśmie: „Lepsze życie z cukrzycą”.


Ciągle podnoszę moje kwalifikacje – obecnie przygotowuję się do zdobycia certyfikatu terapeuty w nurcie poznawczo-behawioralnym z dialogiem motywującym i terapiami trzeciej fali (zwieńczenie czteroletniego szkolenia akredytowanego przez PTTPB). W swojej pracy wykorzystuję metody oparte na dowodach, głównie: nurt terapii poznawczo-behawioralnej, dialog motywujący i terapie trzeciej fali (DBT, ACT, terapię schematu), racjonalną terapię zachowania. Moją pracę poddaję stałej superwizji i opiece doświadczonych superwizorów i psychoterapeutów. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej oraz Assosiation for Contextual Behavior Science.  

Doświadczenie zdobywałam prowadząc psychoterapię indywidualną osób dorosłych w poradni Akademii i Emocji i w Centrum Wielokulturowym w Warszawie (głównie w j. angielskim), w Szpitalu Wolskim im. Anny Gostyńskiej w Warszawie (staż w grupie poznawczo-behawioralnej z terapią schematu), jako konsultant linii kryzysowej 116 123, w Ośrodku Wsparcia dla osób z doświadczeniem kryzysu psychicznego, jako trener: w Stowarzyszeniu Pro Humanum i w Fundacji Projekt Starsi.