ul. Tamka 3a, lok. 3, Warszawa, Polska
+48 794612364
psychoterracognita@gmail.com

Kamila Kuleta

 Kamila Kuleta

Psycholożka oraz psychoterapeutka poznawczo-behawioralna w trakcie szkolenia całościowego, czteroletniego szkolenia.
Pomaga osobom, które doświadczają lęku, mają trudności w relacjach interpersonalnych lub zmagają się z depresją. Udziela wsparcia osobom w kryzysie.

Umów wizytę
Z KIM PRACUJĘ

Pracuje poznawczo-behawioralnie z osobami doświadczającymi lęku, samotności, obniżonego nastroju, depresji, trudności w relacjach, wypalenia zawodowego.

DOŚWIADCZENIE

Od kilku lat wspiera ludzi w rozwoju: głównie w zakresie odkrywania mocnych stron, motywacji, rozwijania umiejętności miękkich. Nie jest jej obce środowisko biznesowe i praca w świecie wirtualnym: prowadziła m.in. webinaria na temat komunikacji.

WYKSZTAŁCENIE

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, magister psychologii. Uczestniczka czteroletniego, akredytowanego przez PTTPB szkolenia psychoterapeutycznego w Centrum Terapii Poznawczej i Schematu INTEREGO. W Psychoterra Cognita, jako stażystka korzysta z mentoringu doświadczonych psychoterapeutów. 

DOBRE PRAKTYKI

Swoją pracę poddaje stałej superwizji certyfikowanych superwizorów i mentoringowi psychoterapeutów CBT. Do dobrych praktyk zalicza także umiejętność odpoczywania i posiadanie hobby, dla Kamilii niezmiennie od lat jest to śpiew.