ul. Targowa 59, lok. 10 Warszawa, Polska
+48 794612364
psychoterracognita@gmail.com

Umów wizytę

Psychoterapia

Jak to działa?

Każdy proces, niezależnie czy będzie to dłuższa, krótsza terapia czy proces interwencyjny zaczynamy od konsultacji. Na każdym etapie jesteś aktywnym uczestnikiem sytuacji. 

KONSULTACJE

Zwykle 1-3 sesji. Pozwalają na dookreślenie problemu, celu terapii bądź interencji kryzysowej. To także czas na decyzję o zawiązaniu bądź nie współpracy. 

ZAKOŃCZENIE

Jedna lub więcej sesji podsumowujących proces. Nawet jeśli zdecydujesz się zakończyć terapię przed umówionym terminem, terapeuta zaprosi Cię na taką wizytę, aby domknąć proces/

TERAPIA

Zasadnicza część pracy. Jej długość i zasady określane są na konsultacjach. To tutaj dzieje się magia:) A oprócz tego prace domowe, ekspozycje, myśli i emocje.

SESJA KONTROLNA

Wraz z terapeutą, na ostatniej sesji terapeutycznej ustalisz przybliżony termin sesji-przypominaki. Omówisz na niej możliwe trudności jakie napotkałeś w wykorzystywaniu narzędzi terapeutycznych po zakończeniu terapii. 

Zapisz się na konsultację

Najkorzystniejszą opcją zapisu na konsultację jest wypełnienie formularza poniżej. Ale możesz też do nas napisać lub zadzwonić, jeśli nie będziemy odbierać zostaw SMS – oddzwonimy.


+48 794612364 
kontakt@psychoterracognita.pl

Zapisy online